Депутат Будник наполягає на капремонті аварійного мосту через річку Ворскла

64

Сьогодні, 25 березня, під час сесії голова фракції «Відродження» у Сумській облраді Олександр Будник підняв питання капітального ремонту мосту через річку Ворскла, який знаходиться на ділянці автодороги Т1923 Тростянець – Ніцаха – Солдатське.

З таким проханням до депутата звернулися мешканці села Ніцаха, що на Тростянеччині. Як виявилося, залізобетонна споруда довгий час перебуває в аварійному стані. Частково зруйновані плити є справжнім випробуванням для водіїв. Крім того, пошкоджені мостові опори. А зруйнована захисна огорожа створює велику небезпеку, особливо у темний час доби.

Через те, що в селі Ніцаха відсутня школа, місцеві жителі змушені відправляти своїх дітей до села Солдатське Великописарівського району. І саме цією аварійною спорудою кілька разів на день проїжджає автобус зі школярами. Ускладнює ситуацію те, що мостом активно курсують багатотонні вантажівки, тому споруда продовжує розвалюватися.

«Неможна гаяти час і допускати повного руйнування шляхопроводу. Це колись призведе до людських жертв і матеріальних збитків, які значно перевищать вартість капремонту. Прошу невідкладно розглянути дане питання і виділити кошти на відновлення споруди», – наголосив Олександр Будник під час сесії.

Депутат направив відповідний запит голові Сумської облдержадміністрації Миколі Клочку та начальнику Служби автомобільних доріг у Сумській області Івану Романюку.