Депутат Дмитро Кірюхін закликає колег ввести мораторій на підвищення тарифів ЖКГ

Депутат Сумської облради від Партії «Відродження» Дмитро Кірюхін закликає обласних керівників усіх рівнів взяти приклад з Роменської міської ради, яка вчора, 28 липня, проголосувала за введення в місті мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

«Механізм встановлення тарифів в Україні — недосконалий. Він дає постачальникам послуг можливість закладати у їхню вартість зайві витрати на виробництво. Через це споживачі переплачують подекуди в рази.

Саме тому необхідно негайно зупинити це самоуправство і запровадити мораторій на підвищення тарифів ЖКГ. Це потрібно для того, щоб провести перевірку їхніх складових і зробити тарифи економічно обґрунтованими.

Депутати з парламентської групи «Партія «Відродження»» кілька разів ініціювали розгляд відповідного проекту Постанови — пропонували до 2018 року ввести мораторій на подальше збільшення тарифів. На рівні парламенту їх не підтримали. Але ми можемо зробити це на міських, районних та обласному рівнях — як зробили сьогодні депутати Роменської міськради.

Усі вже побачили, що політика нашого Уряду з регулювання тарифів звелася лише до їх підвищення і масової роздачі субсидій. Як результат — за 2 роки витрати на субсидії стали непосильним тягарем для бюджету, а нові ціни на компослуги – відвертим знущанням над людьми. І ми повинні це зупинити.

Тому закликаю депутатів усіх рівнів взяти приклад з роменських колег та ініціювати на місцях питання введення мораторію на підвищення тарифів ЖКГ. Ми маємо захистити наших людей від непосильної ноші, а бюджет — від повного краху», — наголосив Дмитро Кірюхін.