Депутат Глухівської міськради вимагає змінити орендаря скверу Циганка, який занедбав зону відпочинку

Депутат Глухівської міської ради Галина Овсянко наполягає на тому, що сумнівного орендаря скверу Циганка (ФОП Гриб В.І.) треба змінити на більш відповідального, тим більше, що  термін оренди сплив ще минулого року. За  словами народної обраниці, замість того, щоб облаштовувати і розвивати зону відпочинку, підприємець її занедбав.

“Як відомо, орендною угодою передбачався ремонт встановлених тут ліхтарів, разом з електромережею, що їх живить. Що бачимо нині: розбиті, не пофарбовані, і, до всього, неробочі у своїй переважній більшості.

Наскільки відомо, разом із приведенням до ладу системи освітлення, орендарі мали ще й збудувати фонтан та декоративну огорожу для перетину шляху перехожим, що наступали прямісінько на газон і «партизанську стежку» в напрямку площі Рудченка. Де все це? Натомість, з північно-східного боку зелені насадження і ансамбль споруд отримав вельми сумнівне доповнення у вигляді довгої залізної дротини, натягнутої на шляху любителів вештатися забороненими місцями”, – написала депутат на сторінках місцевої газети.

Не змовчала вона й про те, що на території скверу продається алкоголь – всього у декількох метрах від дитячого майданчику.

“Як встановила тимчасова депутатська комісія з перевірки діяльності міського управління ЖКГ, викошування газону в орендованому сквері та знишення 47 туй зелених насадженнях здійснювалося чомусь за кошти міського бюджету. Дивина та й годі!” – привела ще один цікавий факт Галина Овсянко.

1459457780_2355

Джерело: http://kourier.in.ua/