Депутат облради Бершов: Влада ризикує перетворити Україну на велику «зону»

Верховна Рада планує прийняти законопроект, який знову може випустити на волю особливо небезпечних злочинців, як це сталося після прийняття недоопрацьованого «закону Савченко». Депутат Сумської облради від Партії «Відродження» В’ячеслав Бершов не вірить у випадковість таких необдуманих дій влади, йдеться на офіційній сторінці політсили.

«Я думаю, що поява такої пропозиції у Верховній Раді невипадкова. За нею, напевно, стоїть бажання випустити ще когось на свободу.

Мабуть, по «Закону Савченко» його справжні «ідеологи» не добилися своєї завуальованої мети, а в разі прийняття нового закону ми ймовірно дізнаємося, що комусь із «наближених» до парламентарів осіб переглянуть вирок суду, який вступив у силу вчора, а можливо місяць чи рік тому.

Мова йде про новий законопроект № 2033, що пропонує дати особам, які відбувають покарання за особливо тяжкі злочини, додаткову можливість перегляду вироку суду. Більше того – такий другий шанс хочуть надати тим, кого засудили за особливо небезпечні злочини: вбивство, бандитизм, тероризм, розбій, державну зраду.

Тільки після прийняття «Закону Савченко» близько 5 тисяч осіб, які вчинили тяжкі злочини, вийшли на свободу. І Генпрокуратура вже звернулася до народних депутатів з проханням виправити цей закон, бо бачить реальну загрозу суспільству.

Я хочу, щоб фахівці та експерти в області права звернули увагу на новий законопроект № 2033 — бо він так само небезпечний для суспільства. Грабіжники і вбивці не мають підпадати під дострокове звільнення. Прийняттям таких законів влада ризикує перетворити Україну на велику «зону»», — наголосив В’ячеслав Бершов.

Читайте також: