Депутат облради Бершов: “Влада зробила з вишиванок броню, якою захищає власні бізнес-інтереси”

1427872186_kvr_000670_00002_1_t218_224142

Українська влада сьогодні активно використовує національні символи для захисту власних бізнесових інтересів. Одягнувшись масово у вишиванки, парламентарі зробили з них собі броню, якою під виглядом патріотичних намірів відволікають увагу людей від вирішення «своїх питань». У цьому впевнений депутат Сумської облради від Партії «Відродження» В’ячеслав Бершов, пишуть на офіційній сторінці політсили.

«Навіщо далеко ходити – взяти хоча б Порошенка, який після вступу на посаду Президента України заявив, що продасть свої активи у Липецькій фабриці «Рошен». Але всі бачать, що ніхто нічого не продав.

У той час, як у ЗМІ Петро Олексійович гарно читає тексти про боротьбу з «ворожою державою», він нарощує власні прибутки за її ж рахунок. Згідно з офіційними даними Липецької фабрики, її дохід (який прихований у статті “інші доходи”) у 2015 році виріс майже в 6 разів (до 227,2 млн руб), а “інші витрати” скоротилися вдвічі (до 199,7 млн руб).

Війна для представників влади, як це не страшно звучить, – це той же бізнес, який приносить їм кошти. Тому вони й не поспішають її розв’язувати. Хтось торгує зброєю, хтось відмиває гроші на поставках в АТО, хтось дерибанить благодійну допомогу з європейських країн…

А пересічним українцям радять потерпіти, бо нібито це військові дії з Росією примушують приймати такі «непопулярні рішення» – закриття шкіл, ліквідація ПТУ, зростання цін, тарифів, скасування пільг, збільшення податків для бізнесу тощо.

Поки влада не почне захищати національні інтереси разом із народом, а не заробляти на війнах, чекати на якісь позитивні зміни в країні безглуздо», – упевнений В’ячеслав Бершов.