Депутат облради Кірюхін: Маніпуляції навколо свята Перемоги — це великий удар по наших ветеранах

Святкування 9 Травня – це не арена для політичних дискусій та з’ясування стосунків. День Перемоги має бути для нас приводом ще раз сказати нашим ветеранам велике дякуємо за їхні подвиги, упевнений депутат Сумської облради від Партії «Відродження» Дмитро Кірюхін.

«Те, що сьогодні відбувається навколо свята 9 Травня, усі ці маніпуляції із символами, ідеологіями, датами, — це великий удар по наших ветеранах.

Влада не уявляє, який біль завдає нашим захисникам, обезцінюючи їхній Подвиг та багаторічні ідеали, які вони пронесли з гордістю через усе своє життя. Те, що 9 Травня перетворюють зі свята на траур, забороняють проводити паради, марші, принижує та гнітить наших дідів-героїв. Колись грандіозному святу надають статус посередньої дати і залишають сухий офіціоз.

Що б там не було, а моральні якості та людяність мають перемогти хоча б у День Перемоги — незалежно від того, в якій ти партії, яка ідеологія тобі близька. Ці люди, повірте, не думали в боях про те, яка форма чи колір символу має висіти на грудях. Вони віддавали свої життя, маючи в голові одну ціль – захистити свою землю і залишити її вільною, відстояти країну для своїх дітей.

Тому зараз, коли серед нас, на щастя, досі є живі свідки тих подій і безцінні приклади героїзму, які вчать наших дітей любити свою країну, ми повинні дозволити їм гідно пронести статуси Героїв до останніх днів і не ламати їх, нав’язуючи чужі для них поняття, які можуть змінюватися ще не один раз — з кожною новою владою.

Наші ветерани заслуговують на вічну славу. І ми повинні шанувати пам’ять про їхній великий Подвиг, бо тим самим ми віддаємо шану і самим ветеранам», — наголошує Дмитро Кірюхін.

Читайте також:

  1. Екоінспекція в Сумах порахувала збитки за поруб двох дерев біля озера Чеха

  2. “Укрпошта” випустить марку, присвячену Охтирці

  3. Оголошено збір на квадроцикл для військових ЗСУ, які боронять Україну на Запорізькому напрямку

  4. Керівнику Сумської єпархії Української православної церкви (МП) повідомлено про підозру в розпалюванні міжрелігійної ворожнечі

  5. У Липовій Долині облаштовують Алею пам’яті загиблих героїв

  6. Всесвітня продовольча програма ООН частково оплачуватиме гарячі обіди для школярів Сумщини

  7. “Виїжджати на аварії — то був великий ризик, але у людей має бути газ”, – газовики Сумщини про роботу в умовах повномасштабного вторгнення

  8. На Донеччині загинув воїн Юрій Мочалов з Кириківської громади

  9. Третій рік поспіль сумчанка стає кращою пауерліфтеркою країни

  10. Ще мінус один: українська ППО збила ворожий Су-34