Депутат облради Кірюхін: Перемога України на “Євробаченні” – це прихований натяк Порошенку

Перемогою Джамали на «Євробаченні» в Стокгольмі європейці натякнули Порошенку, що пора вже «зібратися з думками» і щось робити, аби пришвидшити вирішення конфлікту на Сході та провести наступний конкурс на гідному рівні, вважає депутат фракції «Відродження» у Сумській облраді Дмитро Кірюхін.

«Як можна помітити з попередніх конкурсів, «Євробачення» давно стало своєрідним політичним майданчиком і через культурну складову передає головний «меседж», який європейська спільнота хоче донести до жителів різних країн, аби вирішити те чи інше, спільне для всіх, питання.

Неможна не віддати належне голосовим даним Джамали, але, на мою особисту думку, те, що більшість голосів європейці віддали представниці України, – це своєрідна підтримка і водночас бонус у складний для нас період. Тим самим на українську владу поклали велику відповідальність за проведення наступного конкурсу, і тепер цю підтримку й сподівання необхідно виправдовувати.

Українській владі доведеться залишити свої політичні інтриги, амбіції, поділи портфелів та розбірки навколо формування коаліції. Адже прийшов час показати свої серйозні наміри стати гідною частиною європейської спільноти (не тільки на словах), віддячити за численну допомогу, підтримку з боку багатьох країн і прийняти європейських гостей у мирній обстановці, як вдячні господарі.

Можливо, європейці вже вивчили особливість менталітету українських політиків і розуміють, що «доки не пнеш – ніхто не полетить». Таким чином вони скоріше за все сподіваються пришвидшити розв’язання конфлікту, який так чи інакше впливає на економіку переважної більшості європейських країн», — вважає Дмитро Кірюхін.