Депутат облради відродить якісне водопостачання на Білопільщині

Постійна комісія Сумської облради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва підтримала запит депутата Партії «Відродження» В’ячеслава Бершова щодо реконструкції водомереж села Нові Вирки Білопільського району.

Станом на сьогодні у населеному пункті існує водогін протяжністю 6,5 км, який був побудований ще у 1982 році. Він складається з металевих та чавунних труб, які прийшли у повну непридатність. Тож наразі селяни споживають воду, що зовсім не відповідає санітарно-епідеміологічним нормам.

Аби забезпечити жителів села Нові Вирки якісною питною водою, сьогодні вкрай необхідно провести реконструкцію існуючих водопровідних мереж. З відповідними проханнями до депутата «Відродження» звернулися керівники Білопільської райдержадміністрації, райради та сільради.

Оцінивши важливість питання забезпечення селян водою належної якості, В’ячеслав Бершов прийняв рішення спрямувати свої депутатські кошти у розмірі 150 тисяч гривень на реконструкцію водомережі села Нові Вирки.