Депутат-опозиціонер Стрельченко домовився про відкриття аптечного пункту в селі Ямне на Великописарівщині

Село Ямне, в якому проживає понад 1600 жителів, знаходиться лише у трьох кілометрах від районного центру – Великої Писарівки. Але транспорт ходить не часто, відтак, іноді складно придбати товари першої необхідності, до яких входять і ліки.

Уже багато років селяни нарікають на відсутність аптеки. З цією проблемою вони звернулися до депутата обласної ради, голови фракції “Опозиційного блоку” Олександра Стрельченка.

Наприкінці березня він направив депутатський запит, у якому попросив керівництво області посприяти у питанні відкриття аптечного пункту на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Ямне.

Після цього відбулася зустріч керівника КП СОР «СУМИ-ФАРМ» Василя Поцелуєва з сільським головою Ямного Сергієм Рибалкою, оскільки саме він уповноважений вирішувати майнові питання. Відтак було вирішено надати під аптечний пункт приміщення не менше 18 кв.м, але воно потребує ремонту.

Залишилося знайти спеціаліста з відповідною фармацевтичною освітою, який би обійняв посаду завідувача аптечним пунктом. Адже це є необхідною умовою виконання ліцензійних умов, а значить – роботи аптечного складу.

«Головне, що проблема зрушила з мертвої точки. Ми повинні розуміти, що мета депутата – аби його громада процвітала, життя людей було благополучним, соціально-забезпеченим і стабільним. Люди повинні відчувати турботу і розуміти, що ті депутати, яких вони делегували до місцевих рад, завжди мають стояти на сторожі їх інтересів. І ми, Опозиційний блок, намагаємося вирішувати всі проблеми громад, які нам під силу”, – наголошує Олександр Стрельченко.