Депутат Сумської міськради Крамченков похвалив мера Лисенка

Депутат Сумської міської ради Андрій Крамченков називає перемогою той факт, що у першому кварталі цього року місто має перевиконання бюджету. Зокрема відзначив надходження податку з доходів фізичних осіб, єдиного податку та акцизу. Це, на його думку, говорить про успішну боротьбу з контрабандою, а також про те, що реальний сектор економіки почав підніматися.
“Станом на 1 квітня до бюджету Сум надійшло більше 131 млн грн ПДФО (107,4% від планового показника, на 9 млн більше), а також майже 21 млн грн акцизного податку (138,9% або на 5,8 млн більше від плану). Про що говорять ці сухі цифри? Мені вони говорять про те, що реальний сектор економіки почав підніматися. Ріст надходжень від ПДФО – це або ріст середньої заробітної плати працівників, що його сплачують, або ж вихід частини зарплат з тіні.
Збільшення ж надходжень від акцизу говорить про те, що боротьба с контрабандою, внаслідок якої ледь не постраждала Елена Адаменко, не пройшла безслідно. І треба усвідомлювати просту річ: якщо ми хочемо будувати школи, фінансувати лікарні, ремонтувати двори і дороги, ми мусимо навести лад на кордоні і розібратися з тими, хто кришує контрабанду тут, в Сумах. Вони крадуть у кожного з нас!”, – написав Крамченков у Фейсбуці.

Очевидно своїм постом депутат хотів усім розповісти, що міська влада (а разом з мером і сам Крамченков) працює таки у вірному напрямку, незважаючи на численні скарги городян.

12333291-1619908638229740-1317828293-o