Депутат Сумської міськради Крамченков помріяв на тему мерства

З 1 квітня всі розпорядники бюджетних коштів та комунальні підприємства Сумської міської ради переходять на електронну систему закупівель. З цього приводу на своїй сторінці у Фейсбук депутат Сумської міськради Андрій Крамченков, яких на останніх місцевих виборах балотувався на пост міського голови, написав, що міг би зробити, якби був мером Сум.

“Знаєте як би зробив Крамченков, якби був мером Сум?

1) Зібрав би бюджетних розпорядників і директорів комунальних підприємств і зробив би їм навчальний семінар, щоб люди комфортно і без стресу користувалися новим інструментом.

2) Зібрав би максимально представників бізнесу і розповів би їм, що у них є можливість чесно конкурувати на ринку постачання товарів і послуг для міста. Конкуруй ціною і якістю – і ти обов’язково отримаєш контракти. Не треба носити відкати чи поповнювати виборчий фонд – конкуруйте цивілізовано!” – зазначив політик.

Крамченков, який відстоює впровадження системи Prozorro, обурений, що в мерії практично не розповідають про її переваги, хоча вона може пролити світло на тендерні закупівлі.