Депутат Сумської облради ініціює перевірку цін на молоко

До депутата Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Миколи Войтенка звернулися жителі Сумської області з проханням захистити їхні права.

Як повідомили селяни, місяць тому виробники закуповували у них молоко по ціні 3,50 грн за літр, а зараз ціну знизили до 3 грн. Це є порушенням законодавства, оскільки мінімальні закупівельні ціни на молоко другого ґатунку визначені на рівні 4 грн за кілограм.

«Переважна більшість мешканців сіл, – пише у своєму запиті до керівників області народний обранець, – виживають завдяки утриманню особистого господарства і великої рогатої худоби, у тому числі, завдяки реалізації молока виробникам масло-молочної промисловості».

Микола Войтенко у запиті просить голову ОДА Миколу Клочка та голову обласної ради Семена Салатенка вжити невідкладних заходів щодо виконання законодавства. Крім того – звернутися до голови Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України для проведення перевірки закупівельних цін на незбиране сире товарне молоко другого ґатунку від населення і на наступній сесії облради прозвітувати про стан закупівельних цін на молоко по області.