Депутат “Відродження” Будник закликав владу Кролевця не чекати трагедії

11_dymar_hlibozavodu_hylytsya_(www.krolevets.com)

Жителі Кролевця кілька років спостерігають за тим, як димар колишнього Кролевецького хлібозаводу з кожним роком змінює кут нахилу. Стара багатотонна споруда, покрита тріщинами, створила реальну небезпеку для кролевчан. Будь-якої хвилини вона може зрівнятися із землею, прихопивши із собою сусідні будівлі, і що найстрашніше – чиїсь життя. Численні прохання городян захистити їх від небезпеки залишаються поза увагою місцевих чиновників.

«Якщо зараз міська влада не зверне серйозну увагу на цей димар, може трапитися велика біда. Адже він стоїть біля магазину, де щодня – потік людей. І не дай Бог ця цегляна споруда зачепить торговий зал супермаркету.

Згадаймо нещодавню трагедію в центрі Києва на вул. Б. Хмельницького, коли з-під обваленого старого будинку діставали тіла людей. Цю трагедію можна було попередити, враховуючи стан будівлі. Це помилка влади. Тому давайте вчитися на чужих помилках і попереджувати власні такі трагедії», – наголосив голова фракції «Відродження» в Сумській облраді Олександр Будник.

Депутат готує запит на сесію, в якому ініціює проведення повного обстеження стану димару і прийняття негайного рішення щодо усунення небезпеки, яку несе аварійна споруда жителям Кролевця.