Депутати облради хочуть звільнити голову Нацбанку України

Новий склад українського уряду був призначений зовсім недавно. Але проводячи кадрові зміни у системі органів державної влади, мабуть, забули про Національний банк України. Адже саме він, на думку депутатів Партії «Відродження», якнайшвидше потребує зміни керівного складу.

«За 2 роки роботи Валерії Гонтаревої в Україні закрилися 63 банки — тобто з банківського ринку фактично вивели третину фінустанов.

Безповоротними стали і втрати українського населення та бізнесу від так званої політики «очищення» — вони склали понад $7,2 млрд.

За прогнозами ця сума найближчим часом зросте ще як мінімум удвічі. У такому разі втрати бізнесу та населення дорівнюватимуть розміру кредиту МВФ ($11,2 млрд), заради якого українці продовжують «затягувати паски», платити в рази більше за комунальні послуги та за нові податки Уряду.

Депутатська група «Партія «Відродження» у Верховній Раді ще 2 роки тому зареєструвала проект Постанови № 1055 щодо відставки голови НБУ Валерії Гонтаревої. Якщо і далі тягнути з цим питанням, то банківська система, під керуванням нинішньої голови НБУ, взагалі буде знищена», — наголошує депутат фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Валерій Толбатов.

Він додав, що разом із колегами по фракції вже підготував звернення до Верховної Ради України, в якому депутати вимагають розглянути питання щодо відставки голови НБУ у найкоротші терміни.