Депутати облради просять Уряд підтримати Сумське НВО на державному рівні

sorada.gov.ua-0325-114700-02

Сьогодні, 25 березня, представники трудового колективу ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» прийшли до ради за підтримкою.

Одне з найбільших бюджетоутворюючих підприємств області – на межі закриття. Депутати одностайно висловилися за збереження його виробничого науково-інноваційного та кадрового потенціалу, а також за зняття соціальної напруги. Враховуючи висновки постійної комісії з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та паливно-енергетичного комплексу, сесія обласної ради прийняла рішення вдруге звернутися до Кабміну щодо ситуації на підприємстві.

Депутати просять уряд «опрацювати можливість підтримки на державному рівні багатотисячного колективу робітників підприємства у прагненні зберегти потужний виробничий та науково-інженерний потенціал об’єднання, яке готове працювати на благо України», а також «розглянути можливість залучення до виконання державного замовлення для нафтогазохімічної промисловості, металургії, військово-та агропромислового комплексів насамперед вітчизняних товаровиробників, зокрема ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання». Направити звернення до Кабміну доручили голові обласної ради Семену Салатенку.

До речі, у 2014 році Сумська облрада вже зверталася до Президента та Кабінету Міністрів з проханням вжити на державному рівні заходів для забезпечення стабільної роботи підприємства, але звернення залишилось без належного реагування.