ДЕПУТАТИ ОБЛРАДИ СТВЕРДЖУЮТЬ, ЩО НЕПРИЧЕТНІ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ МІТИНГУ БІЛЯ ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ

Нещодавно підприємці страйкували біля будівлі господарського суду Сумської області,  вимагаючи відставки судді, який своїм рішенням продовжив термін дії договору оренди ТОВ «Укртехносинтез». Перед цим міська рада відмовилася його пролонгувати.

Громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність біля універмагу «Київ», планували сплачувати податки від своєї діяльності до міського бюджету, а не ТОВ «Укртехносинтез». Господарський суд розпорядився інакше.

Після мітингу в.о. голови суду Олена Резніченко направила до Головного управління Національної поліції в Сумській області заяву із звинуваченнями на адресу «організаторів», що ті не забезпечили правомірну поведінку учасників акції. Також у заяві прямо йдеться про звинувачення  депутатів обласної ради Юрія Клименка та Віктора Дубинки у нібито керуванні діями учасників акції. Зокрема сказано: «керував діями учасників акції адвокат Клименко Ю.М. та депутат обласної ради Дубинко В.П.».

Депутати обласної ради Юрій Клименко та Віктор Дубінко спростовують недостовірну інформацію викладену у заяві в.о. голови господарського суду Сумської області. Вони повідомили, що дійсно були присутні на мирному мітингу, підтримуючи підприємців споживчого товариства «Майбутнє», як депутати Сумської обласної ради, а інформація розповсюджена в.о. голови господарського суду Сумської області – Оленою Резніченко є недостовірною та такою, що принижує честь, гідність депутатів.

«У заяві Олени Резніченко, – зазначив Юрій Клименко, – міститься неправдива інформація про організаторів акції і неправильно вказана навіть назва Споживчого товариства, яке подавало заявку на проведення мирного мітингу до виконавчого комітету Сумської міської ради. Насправді це не ГО «Майбуття», а споживче товариство «Майбутнє». Крім того, у заяві містяться відомості, що учасники мирної акції нібито нехтували вимогам працівників поліції, проте хочу повідомити, що у моїй присутності жодних вимог чи прохань з боку працівників правоохоронних органів не було і не могло бути, оскільки акція була виключно мирна та спрямована на висловлення громадської позиції учасників акції. Я взагалі не впевнений, що дану заяву готувала особисто суддя Олена Резниченко, оскільки вважаю її досвідченою та порядною людиною».

Джерело: https://sorada.gov.ua