Депутати облради відроджують культурні заклади Сумщини

Голова фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Олександр Будник ініціював виділення коштів на потреби Будинку культури в селі Самотоївка Краснопільського району. Завдяки депутату були придбані костюми для колективу художньої самодіяльності, а також штори та завіси для глядацької зали.

З відповідним проханням до Олександра Будника звернувся Самотоївський сільський голова. Цієї зими після багаторічного простою будинок культури був реконструйований. Не вистачало лише окремих речей для підвищення комфортності закладу та роботи його працівників.

«У селі Самотоївка мешкає більше 1500 жителів, у тому числі – до 800 чоловік молоді. Добре, що будинок культури вже оновлений і почав повноцінну роботу. Бо відсутність культурного дозвілля тягне за собою відтік молоді, яка хоче творчо розвиватися, реалізовувати свої таланти, підтримувати здоровий спосіб життя.

Приклад Самотоївки мають наслідувати інші райони області. Треба масово відроджувати культурно-спортивні заклади, щоб молоді люди розумно витрачали свою енергію – на тренажерах, тенісних, футбольних майданчиках, у танцювальних і вокальних колективах тощо. Адже коли такі об’єкти закривають – молодь іде по барах, шукає інші сумнівні шляхи самореалізації. І це призводить до підвищення злочинності, деградації та виродження нації.

Я переконаний: оновлений будинок культури стане не тільки місцем проведення концертів і зустрічей, а й народжуватиме нові таланти Сумщини», — упевнений Олександр Будник.