Директор “Сумитеплоенерго” публічно поклявся перед депутатами

Депутат Сумської міськради Андрій Крамченков повідомив у Фейсбуці, що сьогодні, 12 травня, під час засідання планово-бюджетної комісії ТОВ “Сумитеплоенерго” прозвітувало про свою роботу за минулий рік.
З оприлюдненої інформації стало відомо, що підприємство не виконало пункт інвестиційної програми на 2015 рік щодо встановлення 261 лічильника на вході до будинків. Насправді їх встановили близько 60. Визнаючи серйозний промах, директор “Сумитеплоенерго” Леонід Пляцук під час засідання публічно поклявся виконати минулорічний план, а також встановити ще 120 лічильників уже в цьому році.

“Тільки що закінчилося засідання планово-бюджетної комісії СМР, на якому розглядали звіт ТОВ “Сумитеплоенерго”. Було багато запитань, зрештою прийняли рішення рекомендувати міській раді створити тимчасову депутатську комісію для вивчення виконання угоди оренди та нинішнього стану цілісного майнового комплексу.

Із цікавого: в інвестиційній програмі на 2015 рік Пляцук зобов’язався встановити 261 лічильник на вході в будинки. В реальності станом на сьогодні їх встановлено близько 60. Але сьогодні директор “Сумитеплоенерго” публічно при свідках поклявся встановити в цьому році всі 261 плюс іще 120! Так що у випадку, якщо в вашому конкретному будинку не буде лічильника тепла до кінця року, ви знаєте, кого треба бити”, – написав Крамченков.