До Дня Перемоги сумським ветеранам дарують “фронтові пайки”

Напередодні 9 травня голова територіальної організації Опозиційного блоку в Сумській області Олександр Стрельченко разом з іншими депутатами навідують ветеранів війни.

Опозиціонери дарують їм символічні «фронтові пайки» – продуктові набори, такі необхідні в нинішній складний час. Крім того, довго спілкуються на всі теми, які турбують сьогодні захисників.

Депутат облради Стрельченко вважає, що подвиги ветеранів на полях битв залишаються еталоном сміливості й патріотизму. І найкращою нагородою для тих, хто домігся Великої Перемоги, є увага і турбота влади, якої сьогодні явно не вистачає.

«Умови життя ветеранів погіршуються, вони з кожним днем ??стають біднішими. Нинішні правителі забули про те, що народилися і живуть завдяки цим людям. Влада принижує ветеранів, відмовляючи їм у праві на гідне життя і намагаючись стерти пам’ять про їхню Перемогу. Як можна заборонити 90-річному захиснику надіти його нагороди, просякнуті кров’ю, тільки тому, що на них «не така» символіка..?», – зазначив депутат. Він додав, що гасло «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» повинно стати святим обов’язком кожного шанувати події найжорстокішої війни минулого століття.

13140627_1053263234732996_976581534_n

Читайте також: