Екс-депутата Верховної Ради під мерією Охтирки обзивали “Віткою-комуністкою”

Учора, 28 квітня, о 9.00 під будівлею Охтирської міськради, де розпочалася сесія, було галасно. Екс-депутата ВР України сьомого скликання Вікторію Булах (Бабич), навколо якої зібралося понад десяток прихильників із числа пенсіонерів та підприємців, обзивали «Віткою-комуністкою». Їй закидали про розвал комуністами заводу «Промзв’язок» та інших підприємств Охтирки, провокуючи на скандал.

Місцеві блогери-активісти, паралельно з їдкими коментарями знімали все на відео. Атмосфера була напруженою, насиченою ненавистю до комуністичного минулого, згадувався і привид Леніна.

Вікторія Булах принесла до міської ради Резолюцію учасників зборів громадськості від 28.04.2016 року, адресовану Президенту України Порошенку, Голові ВР України Парубію, Прем’єр-міністру Гройсману, Голові Охтирської міськради Алєксєєву та депутатам Охтирської міськради. Вона відбивала атаки активістів знанням законів про реєстрацію і подання цього документа.

«Я пишаюся тим, що я комуністка!.. Хто ви такий, що мені тикаєте? Якщо ви звинувачуєте комуністів у розвалі заводів і фабрик у нашому місті, то чому ви самі заходите у будівлю міської ради, яку колись збудували комуністи? Не ображайте безпартійних людей, які прийшли зі мною захищати свої конституційні права та виступають проти зростання тарифів на житло, газ, електроенергію, воду, тепло, вимагають зупинити зростання цін на продукти харчування, ліки та інші товари першої необхідності, розморозити зарплати, пенсії і стипендії, провести їх індексацію відповідно до інфляції, негайно вжити необхідних економічних заходів для зупинення падіння виробництва та створення нових робочих місць, продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення тощо», –  апелювала екс-депутат ВР.

У Резолюції, яку вона принесла, є вимоги громадян Охтирки до Сумської обласної ради та ОДА, до Охтирської міської ради, зокрема «…розібратися в ситуації з підписанням договорів на газопостачання, які пропонують людям без конкретних цифр».

Джерело: istina-nova.com.ua