Екс-директор “Електроавтотрансу” отримав 150 тис. грн після звільнення

Про це повідомив начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко у Фейсбуці. “150 тис.грн. (!!!!) отримав колишній директор КП “Элекротранс” за свою роботу після звільнення. Про це тільки що повідомив заступник міського голови, Пак С.Я. на апаратній нараді голови ОДА. Ви запитаєте, а як же прості люди, що кілька місяців не отримують заробітну плату? А вони почекають….((((( Це все що вам треба знати про ефективне керівництво комунальних підприємств міста”, – написав він.

0

Хоча не всі сумчани підтримали обурення молодого чиновника на “якихось 150 тисяч грн”, адже по суті це упущенняя діючої влади, до якої він же і належить. “Ну, формально – правильно. Чему возмущаетесь? Проблема с руководством ком. предприятий – системная. Вы когда внесли на сессию проект о поголовной смене всех руководителей ком. предприятий и об открытии конкурса (с правилами и т. д.)? Ах, не вносили еще. Ну, тогда – чего возмущаться? Типа – вы здесь ни при чем?”, – прокоментував сумчанин Геннадій Миропольський.

А ось колишній мер Сум Геннадій Мінаєв вважає, що Суми незаконно втрачають більш суттєві кошти, але про них чомусь ніхто не згадує. “Шо такое? Шо за нервы? Эта власть Вам от бога из сєкты_йули! Более того, Майданом Вам дана! А Вы фигней занимаетесь, посты какие-то непонятные пишите! 70% во втором туре это Вам не хухры-мухры! Потому замолчите, сидите сопите в тряпочку и на сессиях за бюджет пашти двухмиллиардный голосуйте. Там как раз треть – 650 млн грн под распил по карманам идет. А тут какие-то несчастные 150 тыс. Фу! И не стыдно Вам? Не?”, – написав Мінаєв.

Читайте також: