Екс-головний податківець Сумщини розповів, якою благородною та гуманною була влада СРСР

Колишній керівник Головного управління Міністерства доходів та зборів у Сумській області Олександр Семченко виклав у Фейсбуці власні міркування з приводу того, чому свого часу розвалилася радянська “імперія”.

На думку екс-податківця, сталося це через занадто гуманні якості керівництва СРСР, зокрема – через відсутність у комуністів підлості, яка, за його словами, до сьогодні притаманна їхнім ідейним опонентам.

“Почему развалился СССР? Я полагаю, что произошло это в силу идеализма, гуманизма и благородства руководства Советского Союза. Не способны были коммунисты на подлость, коей не брезговали и не брезгают до сих пор их оппоненты. Мог ли СССР завалить США наркотиками? Вполне. Подогреть конфликты между белыми и черными, профинансировав экстремистов с обоих сторон? А что, собственно, мешало, кроме собственной морали? И превратилась бы Вирджиния в западную Украину 50-х, Техас в Среднюю Азию 30-х, Нью-Мексико – в Чечню 90-х, а Нью-Йорк – в Прагу 1968-го. Но не смогли переступить через собственные принципы. А противник на такие “мелочи” внимания не обращал”, – написав Семченко.

У коментарях він додав, що модель СРСР наслідували багато країн і корпорації, які й зараз вважаються успішними. Як найбільш показовий приклад навів Японію. “Но даже самый лучший двигатель сломается, если в масло подсыпать песок”, – зауважив екс-податківець Сумщини.