ЕКС-ГУБЕРНАТОР ШУЛЬГА: ЯКЩО БИ Я ЗАСОВУВАВ КОГОСЬ У БАЧОК – ВІН БИ В МЕНЕ НЕ ВИРВАВСЯ

Колишній губернатор Сумщини Володимир Шульга у коментарях на Фейсбуці спростував інформацію про те, що колись піддавався процедурі “сміттєвої люстрації”.

Про це він зазначив під постом сумчанина Василя Животенюка, який виклав посилання на інтерв’ю міського голови Глухова Мішеля Терещенка телеканалу ZIK. У ньому мер поскаржився на незрозуміле ставлення пропрезидентських депутатів до його персони. «У нас в раді постійно два депутати із «БПП «Солідарність» голосують проти мене… Я цього не розумію. Але все ж Президент підтримує мене, я підтримую його», – зазначив Терещенко.

Василь Животенюк побачив у цьому зраду з боку нині діючого губернатора Сумщини Миколи Клочка і натякнув, що той, як і попередній очільник області Шульга, заслуговує на “турне” до сміттєвого баку. “Шульгу у мусорні баки намагалися вкинути “патріоти”, а КЛОЧКА зрадника не бачать, очі повилазили напевно”, – написав сумчанин.

На цей тезис відреагував упом’янутий екс-губернатор. “Василь, Шульгу в мусорні баки не кидали) Цей тезис в твоєму пості не відповідає дійсності”, – прокоментував Шульга. “Ви спритний і дебело виривалися :)”, – апелював до нього Животенюк, на що отримав відповідь, як кажуть, із “заявкою на успіх”. “Якщо би я засовував когось у бачок – він би в мене не вирвався!)”, – похвалився попередник Миколи Клочка.
13735180_299170417098304_2959558225307193341_o