Екс-губернатор Сумщини Юрій Чмирь вимагає підняти мінімальні зарплати і пенсії для жителів області

12018701_171917296530930_288568069_o

Депутати Сумщини від Партії «Відродження» вважають, що потрібно терміново провести індексацію мінімальної заробітної плати і пенсії, пишуть на офіційній сторінці політсили.

За даними Головного управління статистики в Сумській області, реальна заробітна плата за січень, з урахуванням інфляції та сплачених податків, зменшилася на 21,5% у порівнянні з груднем 2015 року. Тобто тільки за один місяць жителі області стали біднішими більш ніж на 20%.

«Влада продовжує проводити експерименти над українцями і, мабуть, не помічає, як змінюється настрій людей. Від тих надій і сподівань, які були ще рік тому, не залишилося й сліду», – наголосив голова Сумської обласної організації Партії «Відродження» Юрій Чмирь під час чергової зустрічі з людьми.

«Народ уже лютий, тому що бачить, як рівень життя опускається все нижче і нижче. За таких цін і тарифів сьогодні просто неможливо прожити на зарплату вчителя з району. Якщо не почнуться кроки назустріч людям, то чергове підвищення тарифів, яке нам знову обіцяють у Києві, призведе до повного зубожіння українців», – упевнений Юрій Чмирь.