Екс-губернатор Юрій Чмирь похвалив мера Сум за Громадський бюджет

Громадський бюджет, який впроваджує влада Сум для реалізації проектів звичайних городян за міські кошти, — це великий крок назустріч реальним потребам людей. У цьому впевнений голова обласної організації Партії «Відродження» Юрій Чмирь, який восени минулого року став ініціатором партійної програми «Народний бюджет».

«Тільки у такий спосіб місцеві бюджети можна зробити дійсно народними. Тепер кожна родина обласного центру зможе заповнити заявку, де вкаже, на що в першу чергу потрібно витрачати кошти міської казни. Ці заявки стануть інструкцією до дій для міської влади. Адже, як свідчать відгуки сумчан, влада часто не розуміє елементарних потреб своїх городян, бо не живе у конкретному районі, мікрорайоні, вулиці, будинку і не може знати, що саме турбує їхніх мешканців.

Наша партійна ініціатива «Народний бюджет», започаткована минулого року, дала всім успішний приклад тісної взаємодії з жителями нашої області та показала, наскільки важливо дослухатися до думки громади, аби реально поліпшити життя людей на місцях. Представники Сумської облорганізації Партії «Відродження» зібрали тисячі заявок на своїх округах, які тепер є реальною програмою дій на весь період каденції.

Думаю, такі проекти, як наш партійний «Народний бюджет» і міський «Громадський бюджет», стануть чудовим прикладом для інших міст і районів області та допоможуть визначити головні завдання у напрямку розвитку Сумщини, виконання яких задовольнить і громаду, і владу», — наголосив Юрій Чмирь.