Екс-керівник “Правого сектору” назвав депутата Сумської облради “ряженим опудалом”

Сумський активіст, колишній керівник обласного осередку “Правого сектору” Микола Сурженко повідомив у Фейсбуці, що сьогодні, 25 травня, під час сесії міськради його двічі запрошував на “чоловічу розмову” депутат облради від “Батьківщини” Родіон Дученко (на фото).

“Під час сесії міськради ось це ряжене опудало, депутат облради від “Батьківщини” Родіон Дученко, двічі намагалося мене спровокувати, запрошуючи на “чоловічу розмову” під якимись несінітними приводами. Хочу сказати, що по-чоловічому можу розмовляти лише з чоловіками, а не брудними підстілками Войтенка і Салатенка”, – написав Сурженко.

На думку екс-кервіника “Правого сектору”, депутат Родіон Дученко – псевдоатошник, бо пробув у зоні АТО лише кілька тижнів і, злякавшись, поїхав додому. Хоча тепер позиціонує себе справжнім бійцем АТО. Це стало причиною відмови Сурженка йти з ним на “чоловічу розмову”.

“Депутатом обласної ради він став, як член команди Семена Салатенко. Всюди на білбордах зображався в камуфляжі і позиціонував себе бійцем АТО. Так, дійсно у травні 2014 року він вступив на військову службу до Національної гвардії України, але, попри всю логіку чинного законодавства про військову службу, вже в липні повернувся додому. Приводом для цього послужило те, що, пробувши кілька тижнів в зоні АТО, під Слов’янськом їх позиції накрило артилерією. Здавалося б, нічого дивного на війні, але Родіон твердо вирішив, що, хоч немає трьох дітей або поранення, “вдома з нього користі буде більше” і просто… списався.

Серед бійців, що сумлінно несуть службу відведений на те термін, таких називають ніяк інакше, як “пєтляющіми” або “туристами”. Ставлення до таких відповідне, як до негідних називати себе воїнами, патріотами, мужчинами.

Моя позиція проста, хочеш мордобою – виходь на ринг. А із сцикунами й лицемірами, що спекулюють покійниками й почесним правом носити мундир, по-чоловічи розмовляти не вийде, бо велика честь. Для такого Родіон має собі ще одного псевдоатовця, депутата міськради від тієї ж “Батьківщини”, Вову Ніконенка”, – прокоментував Микола Сурженко.