Екс-мер Сум розповів про бізнес-імперію діючого міського голови

У матеріалі “Цивільний обвинувальний акт” Геннадій Мінаєв викрив не тільки надання недостовірної інформації у декларації про доходи першого заступника міського голови Володимира Войтенка, а й розповів про бізнес-імперію діючого мера.

Як і в першому випадку, пише екс-мер, Олександр Лисенко порушує закон України, що “тягне” на статтю Кримінального Кодексу “Декларування недостовірної інформації”.

“И самое главное, ведь что в этой ситуации?! Это немедленное отстранение от должности! Это, конечно, если не на территории беспредела жить и иметь полнейшие пустые места в кабинетах прокуроров, а жить в государстве, где для всех действует принцип «Dura lex, sed lex»!” – написав Мінаєв.

06_лінЄйно_бєзДвєрный_капЄтан_Декларация_201507_лінЄйно_бєзДвєрный_капЄтан_ГЕОТЕРМ

Виходячи з цих даних, мер Сум приховав інформацію про сплату внесків до статутного фонду підприємства, хоча його дружина є засновником комерційної структури із внеском 500 грн.

“Вот если бы А.Н. Лысенко не прочерк поставил в декларации, а например, 13 гривен указал, тогда можно было еще говорить об ошибке. 500-13=487 грн. и таки да – это далеко не 250 минимальных заработных плат! Ошибся, бывает.

Но он поставил прочерк! Утаил данные! Задекларировал заведомо недостоверную информацию! Статья 3661 КК Украины однозначно” , – зазначив колишній очільник обласного центру.

Крім того, він піднімає тему “бізнес-ЄВРО-імперії Лисенко”, до якої входить  ТОВ «УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ ЄВРОСЕРВІС», чиїми засновниками є брат секретаря Сумської міської ради Дмитро Баранов і депутат Оксана Кубрак.