ГЛУХІВСЬКА ВЛАДА КРАДЕ В 40 РАЗІВ МЕНШЕ ЗА ЯЦЕНЮКА

Як пише обласне ЗМІ kourier.in.uа, у 2015 році, коли в місті Глухів не було системи Prozorro, тільки на реконструкції вуличного освітлення міська влада “відмила” 430 тисяч бюджетних гривень. Скільки на інших проектах чиновники “надмірно” використали коштів, що мали піти на розвиток Глухова з річним бюджетом у 100 млн грн, поки що невідомо.
“430 тисяч гривень переплати… Чи не забагато як для міста з річним бюджетом близько 100 мільйонів гривень? Більше того – ринкові ціни зазначені станом на березень 2016 року. Якими були ціни минулого року? Вважаю, що меншими, ніж сьогодні. Тому 430 тисяч, швидше за все, далеко не межа. І це лише різниця коштів, що пішли з місцевого бюджету на реконструкцію вуличного освітлення. А скільки було інших проектів, і скільки на них НАДМІРНО використано коштів із бюджету міста Глухова?”, – пише блогер Євген Довгополий.
Нагадаємо, нещодавно була оприлюднена інформація, що за підрахунками уряду України, втрати від прямої корупції та неефективного управління становили близько 20% державних закупівель, тобто приблизно 50 млрд гривень щороку.