Глухівський мер Мішель звинуватив начальника управління соцзахисту у преміюванні співробітників

Міський голова Глухова Мішель Терещенко звинуватив у розтраті бюджетних коштів начальника управління соціального захисту населення, депутата Глухівської міськради  Ларису Громак. На основі цієї заяви проти посадовиці порушена кримінальна справа. Меру не сподобалось, що працівникам управління, які оформлюють субсидії, працюють із ветеранами, малозабезпеченими сім’ями, родинами з дітьми, протягом 2013-2015 року виплачувались премії.

У Фейсбук-групі “Глухів без цензури” Гриша Фатєєв став на захист соцпрацівників, зауваживши, що вони отримують 1300 грн у місяць і працювали з 7 ранку до 12 ночі, щоб ці субсидії нараховувались.

” А ось тепер давайте візьмемо аркуш і карандаш, Мішель Терещенко за 2015 рік отримав 1500000 грн доходу – це 125000 грн на місяць або 4166 грн на ДЕНЬ. Задумайтесь, про які цифри йдеться…До речі, М.Терещенко свою щомісячну премію не збирається переглядати”, – написав Фатєєв.

Він також нагадав, що виплата премій передбачена Постановою Кабінету Міністрів України і рішеннями міськради, а гроші на ці видатки були закладені в бюджет.

Фатєєв припускає, що мер психологічно тисне на начальницю управління соцзахисту саме тому, що вона є депататом від “Волі народу”.  Є непоодинокі випадки, коли глухівчани не витримували такого відношення Терещенка і звільнялися.