Голова облради Салатенко подарував жителям донецької Красногорівки 50 вишиванок

Як ми уже повідомляли, донецьке місто Красногорівка, що знаходиться за 600 метрів від лінії зіткнення, відвідала делегація з Сум на чолі з головою обласної ради Семеном Салатенком та головою бюджетної комісії Оленою Сердюк. Також у складі групи були громадські активісти та волонтери Михайло Подолін, Олександр Кукса і Сергій Супрун.

Семен Салатенко та голова військово-цивільної адміністрації Красногорівки Олег Ливанчук, на запрошення якого й приїхали сумчани, підписали тристоронній Меморандум про побратимські відносини між Конотопом Сумської області і Красногорівкою Донецької області.

«Поїздка відбулася саме у День вишиванки, – розповіла Олена Сердюк, – бо це – генетичний код нашої нації. І ми приїхали у цей святковий день до красногорівців, щоб підтримати їх у складний для них час, показати, що ми, українці, – разом».

Голова обласної ради разом із сумськими волонтерами подарував жителям містечка 50 вишиванок. Він говорить, що було дуже приємно бачити, як чи не всі жителі Красногорівки зібралися на свято, і через одного були у вишиванках. «Ми розуміємо, наскільки складно людям жити під постійними обстрілами. У день, коли ми приїхали, стрілянина вщухла лише о 9-й ранку. Я дякую нашим сумським волонтерам, які не забувають жителів східного регіону, підтримують їх. Видно, що красногорівці відчувають, що їх не залишили з їхньою бідою сам-на-сам. Бажаю і їм, і всім нам миру. Знаю, що Україна переможе», – зазначив Семен Салатенко.

Дякували люди маленького містечка і громадському активісту Михайлу Подоліну, який за 3 місяці близько 20 разів приїжджав до Красногорівки з гуманітарними вантажами, культурно-мистецькими акціями. Тож за його активність і підтримку Олег Ливанчук урочисто вручив йому військову форму з шевроном військово-цивільної адміністрації Красногорівки.

sorada.gov.ua-0520-111437-14

sorada.gov.ua-0520-135904-04