Голова облради Салатенко у Дніпрі говорив про нових бізнес-партнерів для Сумщини

Голова Сумської обласної ради Семен Салатенко та керівник регіонального представництва ICC Ukraine Володимир Демура взяли участь у роботі конференції «Міжнародні інвестиції та експорт продукції за кордон», організованої за участі Дніпропетровської міської ради, Дніпропетровської обласної державної адміністрації та ICC Ukraine.

Представники влади та бізнесу Дніпропетровської, Харківської та Сумської областей обговорювали важливі питання пожвавлення економічної та інвестиційної привабливості регіонів, стимулювання бізнесу до експортної діяльності.

Керівник депутатського корпусу Семен Салатенко презентував інвестиційний, туристичний та освітній  потенціал Сумщини, яка завжди була експортоорієнтованим регіоном.

“Так, навіть в теперішніх умовах, обсяги експорту товарів області лише за перший квартал поточного року склали 103,7 млн. дол. США, проте, це на 25% менше ніж у попередньому році, і майже наполовину менше ніж у 2014. Потенціал є, але змінились умови. Бізнесу потрібно шукати нові ринки та нових партнерів. І в цьому контексті я вважаю, що одним з основних завдань регіональної влади має бути вироблення такої політики, при якій бізнес буде здатний розвиватися не тільки на внутрішньому ринку, але, що надзвичайно важливо, – і на зовнішніх”, – зазначив він.

20160613-act