Голова Сумської облради показав свої зв’язки із групою “Приват”

У Фейсбуці наробило галасу фото, зроблене головою Сумської облради Семеном Салатенком під час поїздки до побратимів у Дніпропетровськ. На ньому очільник обласного парламенту стоїть у колі дружньої компанії відомих в Україні осіб – журналіста, адвоката, бізнесмена і політика Бориса Філатова та бійця-єврея з батальона “Дніпро” Ашера-Йозефа Черкаського.

“Старые друзья!!)))”, – підписав Салатенко.

Слід зазначити, що Борис Філатов – досить впливова особистість в українських масштабах, адже брав участь у резонансних судових процесах, у тому числі пов’язаних з інтересами бізнесмена Ігоря Коломойського – лідера групи “Приват”. У результаті цього в українських ЗМІ Філатова стали називати штатним адвокатом групи «Приват», який спеціалізується на переділі корпоративної власності. А український бізнесмен і політик, близький соратник Коломойського Геннадій Корбан в одному з інтерв’ю взагалі назвав його «рівноправним партнером».

Із неофіційних джерел стало також відомо, що Семен Салатенко має особисті контакти і з самим Коломойським. Це є важливим моментом на фоні останніх подій, пов’язаних із неодноразовими спробами прибрати Салатенка з посади голови Сумської облради. Судячи з того, яку підтримку має Семен, усунути його із займаного крісла навряд чи вдасться.

Читайте також: