Голова Сумської РДА став на захист політично переслідуваного головного лікаря

Попри сумнівну позицію обласної влади голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко виступив на підтримку Сумської районної лікарні і особисто головного лікаря Володимира Поцелуєва, до якого протягом останнього часу правоохоронні органи приділяють надмірну увагу.  Більше того, очільник району зробив гучну заяву про майбутнє Сумської міської клінічної лікарні №5.

“Сьогодні для нашої лікарні було не просто свято. Сьогодні ми публічно отримали підтримку від багатьох наших політиків та чиновників, серед яких була для нас дуже важлива заява про підтримку нашої лікарні від голови Сумської райдержадміністрації Геннадія Дорошенка, який не тільки запевнив, що нашу лікарню збережуть, а й виступив з ініціативою приєднати до нас 5-ту лікарню!”, – повідомив Володимир Поцелуєв у Фейсбук.

Керівник Сумської райлікарні також висловив подяку Геннадію Дорошенку за таку позицію, не зважаючи на політичний тиск, який має місце. За його словами, для медперсоналу це найбільший подарунок до Дня медика.