Головний лікар Сумської райлікарні заявив про репресії та про бажання декого прикарманити приміщення медзакладу

Схоже, історія із Сумською районною лікарнею набирає нових обертів. При цьому вже з’явилася інформація про те, що дехто хоче закрити лікарню для того, щоб прибрати до рук її приміщення.

Володимир Поцелуєв, головний лікар Сумської ЦРЛ, повідомив про посилення репресій проти медустанови і нові випробування, через які має пройти колектив.

«Нам надійшов лист-наказ від начальника обласного управління охорони здоров’я Сергія Бутенка (креатури нардепа Медуниці, який учора чітко висловився за закриття нашого медичного закладу) про призначення чергової перевірки, тепер уже дій самих лікарів», – написав він у Фейсбук.

Очільник ЦРЛ переконаний, що в такий спосіб «друзі» намагатимуться звинуватити його у непрофесіоналізмі і перевести на нього «стрілки» за недобір призовників до військкоматів.

Нагадаємо, що днями губернатор Микола Клочко висловив незадоволення результатами призовної кампанії, тож вірогідно під цим додатковим приводом зацікавлені особи вимагатимуть звільнення Володимира Поцелуєва.

“Горе-можновладцям поясню – план нашого військомату становив 28 призовників, взяли – 27. Виходить всього заради однієї людини створюється ціла комісія – інакше як повним абсурдом і політичними репресіями я назвати це не можу. Якщо вже так перейматесь долею нашої армії, то пішли б самі й послужили! Але добавлю – протягом останніх днів прибуло ще двоє допризивніків, які вже закінчують проходження медкомісії з гарними результатами!… Та більше за все хвилює стан наших лікарів. Перебуваючи під постійним психологічним і політичним пресингом, вони звичайно можуть менше віддаватися роботи. За що ви так ненавидите лікарів, які отримуючи копійки, завжди готові прийти вам на допомогу? Якщо вже комусь так потрібне приміщення нашого медзакладу – то ви так і скажіть, а не ганьбіть людей, що там працюють!”, – заявив головний лікар Сумської райлікарні.

Це вже не перший “наїзд” на сумських лікарів. Минулого тижня у цьому ж медзакладі влаштували “маскі-шоу” працівники поліції, які провели обшуки та вилучили техніку.

13235936_257777257944933_1628245495_n (1)