Головного бютівця облради знову викликали на допит. Цього разу до прокуратури

Головний лікар Сумської ЦРЛ, він же голова фракції «Батьківщина» у Сумській облраді Володимир Поцелуєв пережив третій допит за останні два тижні. Про це він повідомив у Фейсбуці сьогодні, 10 червня.

За словами Поцелуєва, після поліції та УБЕПу його вимушене “кримінальне турне” продовжилося в напрямку прокуратури. При чому справа, по якій він був викликаний цього разу, здивувала його більше, ніж саме “запрошення”.

“Вгадайте з трьох разів, куди сьогодні я ходив на допит? Системність влади по “роботі” з працівниками Сумської районної лікарні просто вражає. Спочатку ходив на допит в поліцію щодо закупівлі обладнання. Потім викликали в УБЕП в справі знайдених у Білопіллі кінцівок і от сьогодні був у прокуратурі.

І знову хочу задати риторичне запитання – вгадайте по якій справі?))) От ніколи не здогадаєтесь – по справі антимайдану!!! Допитували мене, чи випадково я, голова фракції “Батьківщина” в обласній раді, фракції тієї партії, яка найбільше постраждала від режиму Януковича, бува не возив тітушок на антимайдан!

Ну що тут сказати – взялися за мене, так взялися. Тому повторюсь – люди все бачать і розуміють! З нами правда і ми переможемо! Сумську райлікарню ЗНИЩИТИ НЕ ДАМ!!!”, – написав Поцелуєв.