Губернатор Клочко розповів про факти появи псевдопосадовців у селах Сумщини

03

Про це очільник області повідомив під час обговорення на колегії облдержадміністрації проблем сільських територій.

За його словами, орендарі земельних паїв мають ставитися з порозумінням, повагою і відповідальністю до потреб селян і сплачувати достойну орендну плату за землю. Це стосується і підвищення закупівельної ціни на молоко у населення. Клочко звернувся до присутніх з проханням повідомляти про факти, коли особи видають себе за представників обласної влади і вимагають у районах посприяти їм в оформленні земельних ділянок.

«На жаль, сьогодні є такі прикрі випадки. Але лобіювати інтереси нечесних підприємців, тим більше, які не сплачують за паї, не сприяють розвитку територій, є злочином. Про такі випадки повідомляйте негайно, ми будемо звертатися до правоохоронних органів і разом таких радників та псевдорадників притягувати до відповідальності», – наголосив керівник області.

Він підкреслив, що громади мають повне право розпоряджатися ресурсами, які  розміщені на їх території. Перш за все, це стосується  нафтових коштів, на які область законно претендує, але не отримує котрий рік поспіль через незрозумілу політику підприємства. Тут, на переконання Миколи Клочка, до зусиль обласної влади потрібна ще активна допомога і чітка позиція народних депутатів від Сумщини.