Губернатор Клочко розповів про свою робочу поїздку до Китаю

11 травня на прес-конференції голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко прозвітував про результати робочого візиту до Китайської Народної Республіки у квітні.

За словами губернатора, делегація Сумщини провела ряд зустрічей з представниками Посольства України в Китайській Народній Республіці, Корпорації ядерної промисловості Китаю (CNEIC), Інституту ядерної енергії Китаю (NPIC), де предметом обговорення були стан і перспективи українсько-китайських торговельно-економічних відносин.

«Ми презентували для зарубіжних партнерів матеріали щодо науково-промислового потенціалу регіону, акцентували увагу на перспективних інвестиційних проектах (індустріальний парк «Свема», відновлення роботи ВАТ «Селмі» та інші). Крім цього, були представлені матеріали Сумського державного університету та Сумського національного аграрного університету, які виявили бажання навчати китайських студентів», – розповів Микола Клочко.

Він назвав змістовним і результативним візит до головного офісу Корпорації ядерної промисловості Китаю (CNEIC), метою якого було обговорення можливостей залучення підприємств та установ Сумської області для виготовлення насосного та іншого обладнання для АЕС на замовлення китайської сторони.

116115114