Губернатор Клочко вчиться у львів’ян, як надавати допомогу учасникам АТО

У рамках поїздки на Львівщину голова облдержадміністрації ознайомився з роботою львівських реабілітаційних центрів, щоб перейняти колосальний досвід західного регіону в реабілітації та санаторно-курортному лікуванні та відпочинку учасників антитерористичної операції.

Губернатор разом із директором Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василем Мартиняком відвідав реабілітаційні центри Львівщини, що, зокрема, спеціалізуються на допомозі учасникам бойових дій на сході України.

На базі Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю.Липи функціонує «Єдине вікна» для учасників АТО , яке надає медичні, соціальні та юридичні послуги, а також психологічну підтримку. Станом на 4 липня послугами спеціалістів скористались 916 бійців.

У Львівському казенному експериментальному підприємстві засобів пересування і протезування забезпечують кваліфіковану первинну медичну реабілітацію та підготовку пацієнтів до протезування за новітніми технологіями.

У Львівському міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів уже пройшли комплексну реабілітацію 74 учасника АТО. Центр надає повну реабілітацію військовослужбовцям з наслідками важких вогнепальних, мінно-вибухових травм хребта, голови, шиї, органів грудної клітки, кісток тазу, опорно-рухового апарату. На сьогодні в Центрі розроблені методи допомоги при посттравматичному синдромі.

У Центральному військово-медичному клінічному центрі Західного регіону Микола Клочко принагідно відвідав наших земляків і поспілкувався із учасником АТО Миколою  Ющенком, котрий наразі проходить реабілітацію після отриманого поранення.

559