Губернатор Клочко заперечив свою причетність до зриву останньої сесії облради

За словами голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка, у деяких представників місцевого політикуму вже виникло передчуття позачергових виборів. Все частіше з’являються заяви про політичні утиски, змови, зради і тому подібне. Останній інцидент, коли не відбулося засідання сесії обласної ради, є тому підтвердженням.

«Нажаль, політику, як «мистецтво управління», сьогодні перетворюють на засіб реалізації власних амбіцій. Тож, оскільки у світлі останніх подій згадувалося і моє ім’я, хочу наголосити, що жодних звинувачень на свою адресу щодо планування чи зриву сесії обласної ради я не сприймаю, – заявив губернатор.

Він зазначив, що зробив усе для уникнення звинувачень у політичній заангажованості: на вимогу певних політичних сил голова облдержадміністрації склав повноваження депутата та керівника фракції.

«Сьогодні я не очолюю жодної політичної партії, не порушую закону, займаю лише одну посаду, хоча, як потім надходили роз’яснення юристів, міг би цього й не робити. Тому всі закиди і намагання перекласти на мене відповідальність за чиюсь некомпетентність чи нездатність є недоречними. А перекладання власних прорахунків на чужі плечі, з одночасним розхитуванням ситуацію в області, як мінімум свідчить про політичну незрілість діячів», – підкреслив він.

Разом із тим Микола Клочко закликав представників політичних сил не намагатися використовувати облдержадміністрацію у своїх цілях для вирішення проблем.

«В органів державної влади і в мене, як голови облдержадміністрації, є своя зона відповідальності. До всіх сесій ми готуємося, вчасно вносимо проекти рішень. Вважаю, що в нас налагоджена взаємодія з апаратом обласної ради. І головне, щоб проекти щодо вирішення соціально важливих питань області розглядалися на сесіях. Якщо ж депутатам буде потрібна допомога, я готовий говорити і вирішувати питання в межах своїх повноважень. Двері мого кабінету в рівній мірі відкриті для всіх», – резюмував очільник Сумщини.

788