Губернатору Сумщини наполегливо рекомендували зробити дорогу на Богодухів

DSCN7641

Очільник фракції «Відродження» у Сумській облраді Олександр Будник під час сесії привернув увагу губернатора та колег з депутатського корпусу до стану дороги, що пролягає від смт Велика Писарівка до кордону з Харківською областю.

Це ділянка автошляху Р-45 Суми-Краснопілля-Богодухів, який належить до категорії доріг державного значення. Сьогодні вона майже непридатна до експлуатації, що яскраво демонструють фото. Про це повідомляють на офіційній сторінці політсили.

Незадовільний стан дороги підтвердили і представники Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, які 21 грудня 2015 року провели в Сумах виїзне засідання.

«Вони рекомендували Кабміну, Міністерству інфраструктури і Державному агентству автомобільних доріг забезпечити фінансування робіт з поліпшення автошляхів Сумської області. Зокрема – відзначили необхідність капітального ремонту дороги Р-45 на ділянці від смт Велика Писарівка до кордону з Харківською областю. За оцінкою експертів вартість робіт на вказаній ділянці складатиме 107,3 млн грн.

Необхідно врахувати численні звернення громади Великої Писарівки і нарешті подарувати тисячам жителів Сумщини можливість користуватися якісною дорогою», – наголосив депутат «Відродження».

Олександр Будник направив депутатський запит до губернатора з вимогою посприяти у виділенні коштів для проведення капремонту зруйнованої ділянки дороги.

DSCN7646

DSCN7653

 

 

DSCN7649

DSCN7656