Індустріальні парки Шостки і Тростянця отримають державне фінансування

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко повідомив, що Сумщина захистила два тематичні проекти в державному фонді регіонального розвитку. Тростянець і Шостка внесені до реєстру індустріальних парків України і очікують іноземних інвесторів для розміщення промислового виробництва.

«Спільна співпраця обласної влади з владою обох міст принесла  результат у вигляді погоджених на рівні держави проектів із підведення комунікацій до індустріальних парків. На початку червня ми очікуємо розпорядження Кабінету Міністрів, яким буде затверджено державне фінансування на ці проекти», – поінформував посадовець.

Передбачається, що коштів у сумі 7 мільйонів вистачить для того, щоб побудувати необхідну мережу комунікацій у цих парках.

«Сьогодні нам необхідно створити умови, щоб інвестори заходили у ці парки. Тому за рік ми повинні виконати роботи, які забезпечать індустріальні парки відповідною інфраструктурою, а вже наступної весни ми зможемо активно запрошувати інвесторів», – підкреслив Олександр Марченко.