Керівник області пропонує іранським бізнесменам співпрацю

Під час зустрічі з представниками іранської компанії FIDEC, що спеціалізується на нафтовій, газовій і нафтохімічній промисловості, Микола Клочко наголосив  на зацікавленості Сумщини у налагодженні міжнародної співпраці.

Голова облдержадміністрації окреслив Президенту компанії FIDEC Co пану Ахмаду Насрі Мохаджері потенційні напрямки партнерства та інвестування.

За словами гостей, FIDEC Co після зняття санкцій з Ірану та «розмороження» багатьох проектів починає глобальну співпрацю з компаніями, щоб забезпечити сучасне проектування, закупівлі та інші послуги. Наразі іранські бізнесмени активно займаються пошуком партнерів.

Микола Клочко запевнив: Сумщині є що запропонувати за напрямком діяльності FIDEC Co.

«Ми зацікавлені, щоб наші підприємства працювали на повну потужність, отримували нові контракти. Тому ми повинні використовувати такі можливості, аби залучити власний потенціал у міжнародне виробництво та налагодити тісні партнерські стосунки», – сказав губернатор.

Іранські гості вже відвідали ВАТ «СНВО», «Завод обважених бурильних та ведучих труб» та ТОВ «Укрнафтозапчастина».  Керівник області також запропонував додатково провести ділові зустрічі з представниками підприємства «Селмі», що спеціалізується на виробництві вимірювальних приладів, та ознайомитися із базою для проведення досліджень в Інституті прикладної фізики НАНУ.

38