Клочко бере участь у київському форумі з першими особами країни

Відкриття Форуму «Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ» відбулося в НСК «Олімпійський» у Києві.

«Прем’єр-Міністр Володимир Гройсман особисто відкриває український форум з енергоефективності ‘ 2016. Наразі це ключовий start-up України на шляху до енергетичної незалежності та європейських підходів у впровадженні політики енергеефективності в державі», – зазначив голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко.

Захід є комунікаційною платформою для діалогу в сфері енергоефективності між владою, бізнесом, міжнародними партнерами, експертним середовищем, місцевим самоврядуванням, громадськістю. Його завдання – дати чіткі відповіді на питання щодо роботи Фонду енергоефективності, необхідної законодавчої бази, потенціалу впровадження, очікуваного ефекту, фінансових інструментів, а також продемонструвати технічні рішення щодо енергоефективних заходів у житловому секторі.

У форумі беруть участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, міністри Уряду, народні депутати України, Голова групи підтримки України з Європейської комісії Пітер Вагнер, представники міжнародних інституцій та посольств іноземних держав, керівники українських і міжнародних компаній у сфері енергоефективності, представники ОСББ і домогосподарств.