КОЛЕГА МЕДУНИЦІ ЗВИНУВАТИВ ГУБЕРНАТОРА КЛОЧКА У ДЕРИБАНІ ЗЕМЛІ

Володимир Чепік, депутат Сумської міської ради (фракція “За Україну”), наголошує: поки АТОшникам урізають землю,  сумські латифундисти заробляють мільйони.

Цитуємо пост у Фейсбук політика, соратника нардепа Олега Медуниці:

“В той час, коли на кожній координаційній раді АТО при губернаторіМикола Клочко та міському голові міста Суми Olexandr Lisenko нам заявляють про відсутність землі для бійців АТО, хтось спокійно продовжує отримувати для продажу землю під садівництво в районі с. Сад (майже в межах міста Суми).
Цинізм даної ситуації полягає в тому, що чиновники Держгеокадастру Сумської області та Сумської ОДА кричать, що забезпечити всіх АТОшників землею не можливо та пропонують зменшувати норми безоплатної приватизації. В той же час, голова ОДА видає розпорядження від 13.10.2015 № 435-ОД про виготовлення детального плану території земельної ділянки загальною площею 30,97 га, яка розташована в м. Суми за межами населеного пункту на території колишнього Центру декоративних культур. Частина даної землі належать трьом громадянам (Глушко Марія Григорівна – 28,68 га, Глушко Михайло Миколайович -2 га, Світлична Олена Василівна 2 -га), а інша частина знаходяться в користуванні ТОВ «Підприємство по вирощуванню та реалізації квітково-декаративних рослин» -7,28 га.
Фактично вартість 1 сотки землі в районі селища Сад складає 1000 доларів. Шляхом не складних математичних операцій отримуємо вартість цього чудо – проекту: 3097*1000=3,097 млн. доларів.
Звичайно, це в рази більше ніж використовувати землю, яка знаходиться у власності та користуванні за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства.
Необхідно зазначити, що право власності на останні 6 га госпожа Глушко М.І. зареєструвала у листопаді 2015 року.
Після затвердження даного ПДТ дані особи фактично отримають право будувати на цій землі садові будинки, які пізніше стануть житловими котеджами.
Так, за інформацією розміщеною на сайті Сумської ОДА земельна ділянка № 1 (приватної власності) ділиться на 227 садових ділянок, а земельна ділянка № 2 (державної власності) на 53 садові ділянки.
На сьогоднішній день триває обговорення даного проекту :
http://www.arhitektura.sm.gov.ua/…/165-gromadski-slukhannya…
Переконаний, що даний шахер-махер необхідно зупинити. Якщо в нас немає землі для забезпечення бійців АТО, то чому влада намагається віддати родючу землю під замки містечковим мажорам. До виконання зобов’язань перед захисниками держави будь-які рішення із приводу поділу земель у даному районі приймати не можна.
Відповідно, кожен свідомий громадянин повинен написати чиновникам ОДА на електронну адресу [email protected] зауваження щодо неможливості перетворення однієї ділянки площею 2 га з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства на 15 ділянок для ведення садівництва”.

Коментуючи цю інформацію, Анатолій Жук нагадав Володимиру Чепіку, що, будучи директором департаменту містобудування і земельних відносин,  неодноразово до нього звертався за допомогою у цьому питанні, коли дерибан можна було зупинити. Екс-посадовець натякнув депутату про цинічність цієї заяви, адже вона зроблена тоді, коли йому зручно.

 

Безымянный