Колектив Сумської ЦРЛ попросить Луценка і Авакова розібратися з політичними інтригами

13 травня у Сумській центральній районній лікарні відбулися загальні збори колективу, на яких медики попросили не вплутувати установу в політичні інтриги.

Раптовий обшук, який був проведений поліцейськими за ініціативою деяких громадських активістів, що звинувачували посадовців у корупції при закупівлі медичного обладна, став справжнім стресом не тільки для персоналу, а й пацієнтів.  За словами чергового лікаря Валерія Сіряченка, у хворих піднімався тиск, вони взагалі подумали, що у лікарні проводиться рейдерський захват.

Представники медичного колективу, шоковані такими методами, говорять, що ніколи не могли й подумати, що лікарня може стати каменем спотикання у політичних зясовування стосунків.

«Якщо правоохоронці знайдуть склад злочину у закупівлях, це повинно з’ясовуватися через суд, а не такими ганебними методами», – наголошували медики.

Колектив ЦРЛ підготував  звернення до народних депутатів України, Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ та голови ОДА з проханням неупереджено підійти до перевірки закупівлі молекулярних накопичувачів та дати лікарям спокійно виконувати свою роботу – рятувати життя.