Конотопчани скаржаться на смердючі стихійні звалища біля дитячих садків

Мешканка Конотопа Ольга Черевко звернулася до міського голови Артема Семеніхіна з проханням вирішити питання своєчасного вивезення сміття з прибудинкового майданчика по вул. В. Шухова, 8. За її словами, територія біля сміттєвих контейнерів перетворилася на стихійне звалище, яке дуже смердить, особливо у літню пору.

981c67c8895773eca8bb431f56000752

Але, говорить конотопчанка, її звернення залишилося без відповіді. Зверталася вона і до міськвиконкому з листом, дзвонила в жек “Житлосервіс”, у зелене господарство – реакції теж нуль. “Тільки через місяць приїхали, прибрали. І тут же знову насипають поруч. Допоможіть розібратись, хто в нашому місті відповідає за благоустрій майданчиків під сміттєві контейнери, який механізм впливу?

Забула сказати, поруч 2 дитячих садка (Івушка та НВК №2), а також початкові класи 2 школи. Повз цих пейзажів кожен день водять діток в школу і садок. В наших дворах багато діток. Я сама мама, і дуже стурбована ситуацією, що склалася”, – говорить Ольга.

Як пояснила заступник міського голови Тетяна Іноземцева, сміття не вивозилося з тієї причини, що саме в цей місяць закінчився термін договору з компанією, яка вивозила побутові відходи. Міська влада провела конкурс на надання послуг, після чого ситуацію виправили і нині відходи вивозять регулярно…

З приводу ж пропозиції огородити місце спеціальною бетонною огорожею – керуюча справами житлово-комунального сектору взяла цю справу “на перо”, пообіцявши, що найближчим часом комунальники розглянуть таку можливість.

Джерело: 05447.com.ua