Конотопські депутати проігнорували засідання сесії після звинувачень мера

Запланована на сьогодні, 5 липня, позачергова сесія міської ради не відбулася через відсутність кворуму: з 36 депутатів були присутні лише 17.

Для розгляду на сесії виносилося питання «Про підтримку участі КП ВУВКГ у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» та надання дозволу». Проте, щоб розпочати роботу позачергової сесії не вистачило одного народного обранця.

Міський голова Артем Семеніхін зауважив, що деякі депутати, не попередивши про свою відсутність, грубо порушили Регламент. Після критики на адресу останніх, він також додав, що питання, яке повинні були розглянути сьогодні, обов’язково включать до порядку денного на наступну чергову сесію.

Варто зазначити, що днями мер публічно звинуватив депутатів Конотопської міської ради у небажанні вирішувати проблему з неочищеними стоками, яка загрожує масштабною екологічною катастрофою. «Подивіться, що за трагедія зараз у Бердянську, де кілька тисяч людей звернулися до лікарів з отруєннями. Кілька сотень людей підозрюють на вірусний гепатит А. А частина депутатського корпусу міської ради Конотопа грає в політику і не бажає вирішувати питання з масштабною екологічною катастрофою, що загрожує життю і здоров’ю половини України» — заявив Семеніхін.

Джерело: topkonotop.com