Конотопські депутати випробували систему для голосування майже за півмільйона

30 червня на сесії Конотопської міської ради депутати голосували за допомогою нової системи “Віче”, на придбання якої з бюджету витратили 418, 2 тис. грн.

Технічне нововведення не склало особливих труднощів для народних обранців, але через кілька хвилин після початку сесійного засідання була оголошена перерва. За впровадження системи «Віче» спочатку треба було проголосувати старим способом, тож працівники оргвідділу віднайшли у шухлядах практично списані «у відставку» картки.

Серед переваг «Віче”, за даними фахівців, наступні позиці: втричі менша вартість від системи «Рада; не потребує щорічних витрат на системне обслуговування; не потребує електроживлення 37 окремих робочих місць (як системи, які оснащені планшетами, ноутбуками, айпадами і т.і.); картки депутатів для голосування є цифровими, що не потребує взяття відбитків пальців у користувачів, крім того, вони можуть перезавантажуватися у разі переобрання депутатського корпусу і т.д.

Проте далеко не всі конотопчани у захваті від нововведення. Багато користувачів соцмереж все ж таки нарікають на те, що майже півмільйона гривень – досить велика розкіш для міста з дефіцитом бюджету.

ITKTtbVVP0M.jpg.pagespeed.ce.-1TDEPzTayeWM6hFm8tdk.jpg.pagespeed.ce.opdHqUbJY0

Джерело: http://konotop.in.ua/