Конотопський депутат звинуватив Семеніхіна у некомпетентності та маніпулюванні громадською думкою

Депутат Конотопської міської ради Тарас Омельченко у Фейсбуці прокоментував заяву міського голови Конотопа Артема Семеніхіна щодо прийнятої резолюції на підтримку голови Сумської облради Семена Салатенка.

«Щодо так званою «резолюції» про підтримку Салатенка яку начебто прийняла Конотопська міська рада. Артем Семеніхін вкотре намагається маніпулювати громадською думкою. Згідно п. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень. 28 липня 2016 р. Конотопська міська рада підтримала депутатський запит Юрія Марченка щодо включення до порядку денного рішення «Про лист міської ради в підтримку…». На другому пленарному засіданні 15 сесії питання буде розглянуте.

Вкотре міській голова та секретар міської ради проявили свою повну некомпетентність з питань знання законів України та регламенту Конотопської міської ради. Чекаємо підписання міським головою „РЕЗОЛЮЦІЇ” від „Батьківщини” і „УХВАЛИ” від „Самопомочі” (вчора фракція „Самопомочі” запропонувала прийняти “ухвалу” міської ради)», — написав Омельченко.

Нагадаємо, Артем Семеніхін повідомив у Фейсбуці, що 28 липня Конотопська міська рада прийняла резолюцію про підтримку голови Сумської обласної ради Семена Салатенка.