Лідер Опозиційного блоку привітав школярів Сумщини із закінченням навчального року

Сьогодні для тисяч школярів – хвилюючий день. Завершується черговий навчальний рік, а це означає, що діти стали дорослішими і переступили чергову сходинку на шляху до освоєння знань. Для випускників взагалі починається новий етап дорослого життя.

Зі святом останнього дзвоника та закінченням навчального року школярів Сумщини привітав голова обласної організації Опозиційного блоку, депутат обласної ради Олександр Стрельченко.

«Цього дня я хочу від усього серця привітати вас із закінченням нового навчального року, а випускників – із закінченням школи. Тому хочеться в першу чергу звернутися до них. Ви пройшли надзвичайно важливий етап і символічно прощаєтеся з безтурботним життям. Ви дорослішали з кожним днем. Ставали мудрішими, розумнішими.

Попереду вас чекає цікаве, велике і незвідане життя. Бажаю вам пройти по ньому легко і обов’язково досягнути поставленої мети. Нехай воно буде творчим, цікавим, повчальним, але обов’язково успішним. А ще, щоб ніколи вас не торкнулася війна, щоб ви завжди жили у мирній країні», – побажав випускникам політик.

Останній дзвоник сьогодні лунає у всіх школах Сумщини.